Сет На Комеморативни Копчиња На кралицата Елизабета ВТОРА-Сет Од Четири Прекрасни Копчиња За Да Го Прослават Нејзиното Височество Кралицата

Сет На Комеморативни Копчиња На кралицата Елизабета ВТОРА-Сет Од Четири Прекрасни Копчиња За Да Го Прослават Нејзиното Височество Кралицата

Това е достапна
DEN 175.52
Количина на стоки:

Совршен додаток за славење на животот и наследството на нашиот омилен Кралски Целосна боја, висококвалитетни дизајни. Цврст материјал од лимена плоча; прицврстувачи за враќање. Направено токму овде во Северна Америка! (Не Во Кина). Ексклузивен сет во чест На Нејзиното Кралско Височество. Прославете го наследството и животот на Нејзиното Височество Кралицата Елизабета ВТОРА со ова ексклузивно комплетно комеморативно копче. Ќе добиете четири копчиња за да помогнете во ширењето на прекрасната порака од животот на Кралицата Елизабета.

Основните својства

Додатоци на производот