Екскалиберпц 2023 Мси Самит Е14флипево А13МТ - 268ус Професионален Лаптоп

Екскалиберпц 2023 Мси Самит Е14флипево А13МТ - 268ус Професионален Лаптоп

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Дисплеј : 14 " QHD+ (2880x1800) 60 Hz DCI-P3 100% Допир Панел, поддршка msi активни Пенкало (MPP2 Процесор : 13-Ти Генерал Интел Раптор Езеро Јадро i7 - 1360p 12 Јадра (2.0 GHz, 18mb Intel Smart Cache, 28 W). Графичка Картичка : Интел Ирис Xe. RAM МЕМОРИЈА : 32 GB (на одборот) LPDDR5-4800 MHz Хард Диск : 1 TB PCIe NVMe SSD. ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Мајкрософт Виндоус 11 Про Гаранција : 3-Годишна Гаранција За Мси САД Делови И Труд (вклучуваат 1 Година Глобална Гаранција) + Доживотна Технолошка Поддршка Од Екскалиберпц. Оперативен Систем : Microsoft Windows 11 Pro Display : 14" QHD+ (2880x1800) 60 Hz DCI-P3 100% Панел На Допир, поддршка msi активно Пенкало (MPP2.0)Процесор : 13-Ти Генерал Intel Raptor Езеро Core i7-1360 P 12 Јадра (2.0 GHz, 18mb Intel Smart Cache, 28 W)графичка Картичка : Intel Iris Xememory : 32gb (на одборот) LPDDR5-4800mhzhard диск : 1tb pcie Nvme Ssdnetworking : УБИЕЦ wifi 6 E ax1675i (2x2) (Безжичен lan) + BLUETOOTH 5.3 Порти : 2x Thunderbolt 4 (Поддршка За Испорака На ЕНЕРГИЈА, DP 1.2 Gen 2 Тип-А, Hdmi 2.1 (4k@60 HZ), mic-in/слушалки-out combo ПРИКЛУЧОК, Микро Sd Картичка Readerkeyaboard : тастатура Со Едно Позадинско осветлување (бела)Батерија : 4 ќелија (72whr) Li-Polymerexcaliberpc им обезбедува на компјутерите Прилагодени Надградени Конфигурации.

Основните својства

Додатоци на производот