Суета Огледало Рачка Квадратни Огледало Шминка Огледало Големо Огледало Круг Огледало Преносни Рака Огледало Огледало Облекување Преносни Рачни Рачка Убавина Шм

Суета Огледало Рачка Квадратни Огледало Шминка Огледало Големо Огледало Круг Огледало Преносни Рака Огледало Огледало Облекување

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Тип : Тркалезно Огледало За Шминка/ / Материјал : Абс Пластика + Леќа/ / Боја : Пудра/ Жолта/ / Стил : Мода/ / Применливи Предмети : Сите/ / Употреба : Декорација, Шминка HD огледало : чисто рамно HD огледало, јасно и позитивно. Може да се закачи : има висечка дупка на рачката за лесно носење. Може да се закачи на ѕидот и да се користи како огледало на ѕид. Абс пластика : абс пластика, дебел материјал, отпорен на паѓање, кодирање боја текстура. Идеален подарок за мајка, сестра, сопруга, девојка, шминкер итн. Ова мало огледало е многу мала тежина. многу погоден за патување и camping.Name : Квадратна шминка огледало материјал : абс пластика + боја на леќа : жолта/ розова стил : едноставна мода Применлива за : секоизберете : 38*22СМ, должина На Рачката : 15* 3СМ (рачна грешка во мерењето 1-2мм)Совет : овој производ не содржи никакви украси.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.

Основните својства

Додатоци на производот