HP EliteBook 840 G9 14 Тетратка-WUXGA - 1920 x 1200-Intel Core i7 12th Gen i7 - 1255u Дека-core - 16 GB Вкупно RAM МЕМОРИЈА-256 GB SSD

HP EliteBook 840 G9 14 Тетратка-WUXGA - 1920 x 1200-Intel Core i7 12th Gen i7 - 1255u Дека-core - 16 GB Вкупно RAM МЕМОРИЈА-256

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Со 16 МК меморија, работи колку што сакате програми без губење на извршувањето Екранот 14 " 1920 х 1200 обезбедува одлично искуство за гледање филм. 256 GB SSD ги одржува активни вашите програми за работа додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за неколку секунди. Elite Book 840 14 Инчен G9 Лаптоп КОМПЈУТЕР. Елитни тетратки за деловни преносни компјутери со управливост, безбедност и издржливост. Лаптопите кои знаат бизнис. Овие Компјутери доаѓаат со управливост, безбедносни карактеристики и издржливост за да се справат со вашите најсложени работни места.

Основните својства

Додатоци на производот