ВИКАСКИ Ретро Корпа За Отпадоци Декоративна Корпа За Складирање Ткаени Корпи За Складирање Украс Контејнер Ткаена Корпа За Отпад Дрвена Корпа За Отпадоци Дрвена К

ВИКАСКИ Ретро Корпа За Отпадоци Декоративна Корпа За Складирање Ткаени Корпи За Складирање Украс Контејнер Ткаена Корпа За Отпад Дрвена

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Дрвена Корпа за Отпадоци повеќе убавина и шарм во просторот во вашата соба, донесете обесени погодности за вашиот секојдневен живот СИВА КОРПА за ОТПАДОЦИ користи Корпа За Ѓубре Од Дрво Дома Спална Соба Дневна Соба Кујнска Корпа За Отпадоци Контејнер За Корпа за Отпадоци. КОНТЕЈНЕР од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Идеален За дома, канцеларија, спални соби, занаетчиски простории и која било друга просторија за која е потребна декоративна корпа за отпадоци. ДЕКОРАТИВНА КУТИЈА за ОТПАДОЦИ користете во кујната, дневната соба, бањата или канцеларијата. Корпата за отпадоци обезбедува чист и елегантен изглед. КАНТИ ЗА ЃУБРЕ ВО БАЊА СО КАПАЦИ КАНТА за ЃУБРЕ чување на ѓубрето или рециклирање дури и во мали простори, основна алатка за домаќинство.Гроздобер Ретро Симулација Дрво Ѓубре Контејнер. држач за складирање. Пакет Листа 1 х Карактеристики на корпата За отпадоци-Материјал : пп материјал за заштита на животната средина контејнер за ѓубре-Изработен од пп материјал за заштита на животната средина, издржлив за употреба, кој служи живот 13 литри корпа за отпадоци. - за дома, канцеларија, спални соби, занаетчиски соби и која било друга просторија за која е потребна декоративна корпа За отпадоци Рустикални корпи за отпадоци. - повеќе убавина и шарм во просторот во вашата соба, донесете погодност за секојдневниот живот нерѓосувачки челик ѓубре може.

Основните својства

Додатоци на производот