Кошница За Перење Стрип Меурчиња Шема За Перење Со Рачки Преклоплива Попречувачка Торба За Складирање Валкана Облека За Спална Соба,Бања,Книга За Облека За Играчк?

Кошница За Перење Стрип Меурчиња Шема За Перење Со Рачки Преклоплива Попречувачка Торба За Складирање Валкана Облека За Спална Соба,Бања,Книга

Това е достапна
DEN 399.84
Количина на стоки:

Со Мек Зафат - Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е Погодна За Повеќето Ситуации Употреба, Како Што Се Плакарот, Колеџ Домови, Апартмани, Бебе Расадници, Комунални Соба Канцеларија За Играчки, Книги, Цд-А, Облека, Долна Облека За Складирање. Капацитет-Користење Големина 16,5 х 17,3 инчи Флексибилен Метод За Складирање : Целата Е Лесна, Преклоплива И Може Да Биде Stored.It Може Да Исполни И Голем Капацитет и Да Заштеди Простори за Складирање, како Што се Багаж и Фиоки. Материјал на производот-Корпата е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина. Лесен и издржлив, водоотпорен може да ја одржува внатрешноста на корпата чиста и сува. Повеќе Функции - Совршени За повеќето ситуации користете поврзани со чување и организирање алишта, играчки, книги и други предмети за домаќинството. Лесно за чистење, избришете со ладна влажна крпа за чистење. Гаранција - вашето задоволство е наш прв приоритет. Доколку имате какви било проблеми со производот, слободно контактирајте не за да добиете замена или целосна наплата. Ќе се потрудиме да ги приспособиме сите непријатности и проблеми со кои се соочуваат нашите клиенти со големо внимание. Дали сте уморни од маката да гледате облека насекаде во вашиот дом? Ако ве нервира валканата облека расфрлана на решетката за палто, софата и вратата од бањата. Потребна ви е корпа за перење која лесно може да се премести насекаде за уредно да ја чувате облеката на едно место. Карактеристики-корпата за перење е изработена од оксфордска ткаенина. Многу Е Добро Да Се Спречи Влегување Прашина, А Внатрешните Предмети Се Чисти И Суви. - Кошница За Перење Со Голем Капацитет Може Да Собере Многу Облека, Играчки, Книги, Списанија, Многу Практични.

Основните својства

Додатоци на производот