Хало: Борба Еволуирале-Xbox

Хало: Борба Еволуирале-Xbox

Това е достапна
DEN 236.32
Количина на стоки:

Оваа обновена игра може да дојде препакувана во генерички случај Исчистен е, тестиран и покажува минимално абење. Свиткана на истребување На Човештвото, моќна заедница на вонземски раси позната како Завет ја брише новата меѓуѕвездена империја на Земјата. Вие и другите преживеани бранители на уништената колонија-светот очајно се обидувате да ја намамите вонземската флота подалеку од Земјата. Соборен и затрупан На античкиот Прстен-Светски Ореол, започнувате герилска војна против Заветот. Борете се за човештвото против напад од вонземјани додека се тркате да ги откриете мистериите На Ореол. Хало ќе ве однесе длабоко во далечната иднина, со иднината на планетата Земја виси на вашиот снимање вештини! По масовната битка, останува само еден брод, неговиот екипаж се заглави на напуштена вселенска станица. Мораш да направиш се што е потребно За Да го спречиш Заветот да стигне До Земјата. Доживејте го крајниот предизвик Со Ореол со сите нови онлајн мултиплеер до 16 преземете го светот во која било од 15 мапи со повеќе играчи вклучувајќи 6 сосема нови мапи досега невидени! Ослободете го уништувањето со неверојатно оружје и возила вклучувајќи сосема ново вооружување за интензивни онлајн мултиплеер игри Гласаа Игра На Годината од IGN.

Основните својства

Додатоци на производот