Леново Флекс 7 14иау7 14 2.2 К Екран На Допир Лаптоп Интел Јадро и7-1255У 16ГБ РАМ 512ГБ ССД М. 2 2242 PCIe NVMe Позадинско Осветлување Тастатура W-Fi 6 Читач На Отпечатоци Камен Сини Пр

Леново Флекс 7 14иау7 14 2.2 К Екран На Допир Лаптоп Интел Јадро и7-1255У 16ГБ РАМ 512ГБ ССД М. 2 2242 PCIe NVMe Позадинско Осветлување

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Intel Core i7-1255 U, 10 C (2 P + 8 E) / 12 T, P-core 1 16gb Лемење LPDDR4x-4266. Интегриран Интел Ирис Xe Графика. Скршете ги бариерите за креативност, игри, стриминг и продуктивност Со intel evo-сертифициран Lenovo Flex 7i, со 12-Та Генерација intel core i7 процесор за мултитаскинг и перформанси во реалниот свет што се зголемува како што се интензивира обемот на работа. Видео разговор, игра или уредување НА 3Д видеавашиот систем се одржува ладен и тивок под тешки товари благодарение на Неговиот Интелигентен систем за вентилатор за Ладење, кој оптимизира за тивки, Рамнотежа и Перформанси во зависност од вашите потреби. И 512gb PCIe SSD нуди речиси неограничено складирање со огромни брзини.

Основните својства

Додатоци на производот