HQRP 2-Пакет Hepa Филтер Замена За Хувер 40130050 Компатибилен Со Хувер U5172900 U5170900 U5174900 U5164900 U5162911 UH40155 U5175900 U5 Исправени Правосмукалки

HQRP 2-Пакет Hepa Филтер Замена За Хувер 40130050 Компатибилен Со Хувер U5172900 U5170900 U5174900 U5164900 U5162911 UH40155 U5175900

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

HQRP® Перат HQRP филтрите се перат и еднократно!. Овој филтер е хепа филтрација Класа Н12 и задржува 99,97% од честичките до 0,3 микрони;. 100% Компатибилен Со Оригиналниот филтер;. 2 недели ГАРАНЦИЈА за замена на ДОА!. Замена за хувер 40130050. Компатибилен Со Хувер U5172900 U5170900 U5174900 U5164900 U5162911 UH40155 U5175900 U Исправени Правосмукалки. Овој филтер е класа На хепа Филтрација Н12 И задржува 99,97% од честичките до 0,3 микрони. ФИЛТРИТЕ HQRP се направени од специјален материјал. Лесно се мијат со сапун и вода. Ова овозможува повеќекратна употреба на истиот филтер осигурувајќи подолг век на траење на филтерот во споредба со другите филтри и како резултат на тоа заштеда на пари. Одрекување : Ова не Е Оригинален Производител На Опрема (ОЕМ) производ, брендираниот производ HQRP е замена. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба на имињата на брендовите или ознаките на моделот за овој производ се прави исклучиво за целите на демонстрација на компатибилност.

Основните својства

Додатоци на производот