5м*25мм Јаже За Затегнување На Автомобилот Врзете Го Ременот Силен Ремен Торба За Багаж Товар Врзување Со Метална Тока Затегнувач на Јаже 1 парчиња

5м*25мм Јаже За Затегнување На Автомобилот Врзете Го Ременот Силен Ремен Торба За Багаж Товар Врзување Со Метална Тока Затегнувач

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Материјали Ракување Производи / Материјал Транспорт Опрема Прикажи ја втората слика на варијантата за детални параметри. Прикажи ја втората слика на варијантата за детални параметри. Производи за Ракување со материјал / Опрема За Транспорт На Материјал500см Товарно Врзување Доволно Долго Не Е Лесно Да Се Скрши Силен Товарен Ремен Со Тешки 250 ФУНТИ За Приколка Опис : можете лесно да го користите овој товарен ремен бидејќи може веднаш да се прицврсти и не е лесно да паднете.Товарниот ремен со висока густина се карактеризира со отпорност на абење, отпорност на корозија и супериорна отпорност на кршење.Направен од мрежи и галванизирано железо, производот е силен и отпорен на абење.Должината на производот е 500см, ширината е 2,5 см, дебелината е 0.It може да се користи за обезбедување на ѕидови и подови во затворени камиони, товар , кревети за пикап, рамно лежиште и приколки за комунални услуги, полупроизводи и гаражи.Име на ставка : Карго Ремен Материјал : Мрежи, Галванизирано железо боја : Портокалова, Црна, Црвена, Жолта, Сива, Сина, Армиска Зелена (По Избор)Карактеристики : Отпорна На Абење, корозивна, Широка Примена Ограничување На Оптоварувањето : 250 Lbssize Детали : 500cm x 2,5 cm x 0,11 cm/196,85" x 0,98 "x 0,04" (Прибл.

Основните својства

Додатоци на производот