Согудио кујнска корпа За Отпадоци Канта За Ѓубре Креативна корпа За Отпадоци, Притиснете За Да Го Отворите капакот, Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Бањи, Куј?

Согудио кујнска корпа За Отпадоци Канта За Ѓубре Креативна корпа За Отпадоци, Притиснете За Да Го Отворите капакот, Корпа За Отпадоци Корпа

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Продадено едно парче, спецификација : сива, големина : 41,5*20*11СМ, материјал : пластика Висококвалитетни материјали : корпата за отпадоци е изработена од висококвалитетни материјали. еколошки, издржлив, не лесно деформиран и има посилна носивост. Едноставен дизајн : едноставна форма, лесна за прилагодување на секоја просторија, мирна боја, мат текстура. Широко користен : тоа е мултифункционална корпа за отпадоци за складирање, не само во кујната, туку и во бањата, дневната соба, тоалетот и други места се широко користени. Може да се вклопи буквално насекаде, што во мал апартман е вистинска предност. Идеален за мали бањи. Издржлив, не лесно деформиран, многу лесен и лесен за чистење.Пакетот вклучува : 1 * ѓубре бинкарактеристики : 1. Корпата за отпадоци е изработена од висококвалитетни материјали. еколошки и издржлив2. Висококвалитетна корпа за отпадоци, не е лесно да се деформира и има посилна носивост3. Лесно е да се прилагоди на секоја просторија, тонот е мирен, а мат текстурата е 4. Големината е соодветна, без разлика во која просторија е сместена, нема да има чувство на притисок5. Лесно за чистење, лесно можете да ја исчистите корпата за отпадоци со влажна крпа обични кеси за отпадоци, не се потребни скапи сопствени кеси.

Основните својства

gray, size:
41.5*20*11CM, material

Додатоци на производот