IDVVSSX Мувла Од Розова Коцка Мраз, Силиконски Голем Сад За Коцки Мраз Со Јасен Капак од типот На Инка, 3d Производител НА Ледени Топчиња ВО Форма НА Цвет За Коктели Од Ви

IDVVSSX Мувла Од Розова Коцка Мраз, Силиконски Голем Сад За Коцки Мраз Со Јасен Капак од типот На Инка, 3d Производител НА Ледени

Това е достапна
DEN 105.44
Количина на стоки:

4 Прекрасни Топчиња Од Мраз Од Роза-Калапот Од Мраз од Роза прави 4 големи, неверојатни топчиња од мраз од роза одеднаш Со дијаметар до 2,5 инчи, секоја топка од мраз од роза се топи полека и рамномерно, одржувајќи ги вашите пијалоци да го одржуваат најдобриот вкус долго време. Совршено за украсување на вашето виски со замрзнати рози за да направите раскошен пијалок. Безбедна И Сигурна Силиконска Лента За Мраз-Нашите послужавници за коцки мраз се изработени од силикон со врвен квалитет на храна и се без БПА. Можете да ги користите нашите силиконски калапи за мраз со доверба. Замрзнувач, микробранова печка, рерна и машина за миење садови безбедно. Лесно Се Прават Совршени Коцки Мраз Од Роза-капакот на садот за мраз од роза е проѕирен и инката е дизајнирана да биде интегрирана со капакот за лесно полнење вода. Исто така, линијата на нивото на водата е означена, така што треба само да ја контролирате количината на вода во положбата на нивото на водата, и секоја роза бара околу 2,50 мл вода. Лесно Ослободување, Дизајн отпорен На Истекување - овој голем калап за коцки мраз има пет дополнителни локатори и подигнати жлебови на работ помеѓу основата и капакот за да се спречи истекување на вода.

Основните својства

Додатоци на производот