Плимор 4.5 х 6 Стакло Дисплеј Купола Клош

Плимор 4.5 х 6 Стакло Дисплеј Купола Клош

Това е достапна
DEN 646.24
Количина на стоки:

ГОЛЕМИНА : Надворешност : 4,5 "широк за 6" висок ( + / -1") Внатрешни работи : 4.625" висок ( + / -. ОСНОВА : основата На Фурнир Од Црно дрво е со дијаметар од 6,125" и дебелина од 0,625". СТАКЛО : Рачно изработеното стакло може да има мали варијации, вклучувајќи мали меурчиња или задебелување на стаклото на круната. УПОТРЕБА : нашите стаклени куполи се одличен начин за прикажување, прикажување и заштита на вашите предмети. Ние исто така нудиме многу куполи кои се сместени на екранот на џеб часовници, часовници, или виси орнаменти. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : кога купувате производ Од Брендот Плимор, вашето задоволство е загарантирано. ГОЛЕМИНА : Надворешност : 4,5 "широк за 6" висок ( + / -.1") Внатрешни работи : 4.625" висок ( + / -. ОСНОВА : основата На Фурнир Од Црно дрво е со дијаметар од 6,125" и дебелина од 0,625". СТАКЛО : Рачно изработеното стакло може да има мали варијации, вклучувајќи мали меурчиња или задебелување на стаклото на круната. УПОТРЕБА : нашите стаклени куполи се одличен начин за прикажување, прикажување и заштита на вашите предмети. Ние исто така нудиме многу куполи кои се сместени на екранот на џеб часовници, часовници, или виси орнаменти. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : кога купувате производ Од Брендот Плимор, вашето задоволство е загарантирано.5" х 6 "Стакло Дисплеј Купола Клош (Црна Дрво Фурнир База)ГОЛЕМИНА : Надворешноста : 4.5" широк од 6 " висока ( + / -.1") Внатрешни работи : 4.625" висок ( + / -.1")која големина купола за нарачка? Измерете го вашиот предмет според неговата ширина, висина и длабочина, бидејќи куполата треба да се вклопи наоколу.

Основните својства

Додатоци на производот