Ндруш Страничен Маркер Светла Нијанса Винил Нијанса Филм Прецут Мракер Преклопување На Светлината Капак Компатибилен Со 2021-2022 Чеви Тахо Приградски 2021-2022 Кадилак Е

Ндруш Страничен Маркер Светла Нијанса Винил Нијанса Филм Прецут Мракер Преклопување На Светлината Капак Компатибилен Со 2021-2022

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Фитмент : Компатибилен со 2021-2022 Чеви Тахо 2021-2022 Приградски 2021-2022 Кадилак Ескалада 2021-2022 ЕСКАЛАДА ЕСВ 2021-2022 ГМЦ Јукон 2021-222 ЈУКОН ХЛ Дизајниран Со Специјален Винил Канал : нашиот Светлосен Капак усвојувајќи специјална технологија ви овозможува да ја турнете течноста и Меурчиња Лесно, Без набори во филмот за завиткување на нијансата. дајте му на вашето возило затемнет изглед. Заштита на Лесни Леќи : Светлосната Нијанса е направена од висококвалитетен лиен винил, што ги прави вашите странични светла отпорни на гребење и отпорни на временски услови. задниот дел од комплетите за нијанса е леплив, не се олупи лесно откако ќе поминете низ силен дожд, миење автомобили, екстремна топлина и студ. Лесен За Инсталирање : ова е преклопување, нема потреба од модификација или отсекување, само откинете го филмот и нанесете го капакот за нијанса на вашите светла. препорачувајте завиткување на аглите со топлински пиштол или фен за подобро лепење. Пакет Вклучувајќи : 2 x Странични Обележувачи Преклопувања, 1x пракса нијанса филм, 1x микрофибер крпа, 1 x гумен, 365 дена гаранција на производителот од датумот на купување на нарачката, не двоумете се да испратите е-пошта ако има проблем пред или по купувањето, ќе го решиме што е можно поскоро.

Основните својства

Color:
smoked Material

Додатоци на производот