Брахиосаурус Ласерски Отсечени Дрво Облик Занаетчиско Снабдување-2

Брахиосаурус Ласерски Отсечени Дрво Облик Занаетчиско Снабдување-2

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Направено во САД од висококвалитетно недовршено дрво од балтичка бреза Задоволството гарантирано со нашата политика за враќање без прашања. Големина 2 " (мерено со најдолга димензија) и дебелина од 1/8 инчи. Можеме да направиме прилагодувања и замени на кој било од нашите дизајни, како што се дополнителни дупки за монтирање.

Основните својства

Додатоци на производот