Исцелена Тегла За Складирање Закуска Тегла За Складирање Тегли Со Капаци Украс Контејнер Контејнер За Кромид Кригла Од Тиква Организатор На Грав Организатор На Ча

Исцелена Тегла За Складирање Закуска Тегла За Складирање Тегли Со Капаци Украс Контејнер Контејнер За Кромид Кригла Од Тиква Организатор На

Това е достапна
DEN 512.00
Количина на стоки:

Керамика КЕРАМИЧКА Тегла : ПОРЦЕЛАН ПОДИГНЕТЕ ЈА МАЛАТА КУТИЈА ОД ТИКВА дизајнот на обликот на тиквата ги прави очите сјајни, а вие не можете да ја спуштите. Керамички Сад Со Капак : Погоден За домови, хотели, ресторани, продавници за подароци, продавници за чај, канцеларии и други места. Сад од тиква : Керамичка ТЕГЛА За СКЛАДИРАЊЕ Мултифункционална, погодна за шеќер, жито, грав, чај, а може да биде и како украс. Керамички Кујнски Канистер : Мултифункционална употреба, може да биде чување чај, ужина, зрна кафе, бонбони или како украси. Керамички Сад Од Тиква : ТЕГЛА со КЕРАМИЧКИ ЗАЧИНИ конзервата за чај е елегантна во форма и може да биде декорација на работната површина. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Канистер За Чај-Големина : 9, 00Х9, 00Х7, 00см/3, 54Х3, 54Х2 кујнски тегли за складирање. - Боја : Зелен шеќер-Материјал : организатор на керамички чај - , , , и тоа нема да исчезне по терминот употреба подарок за загревање на куќата. - Може да им се даде на вашите пријатели како подарок за загревање на куќата, и тие ќе бидат многу среќни кутија за зачини. - Погоден за домови, хотели, ресторани, продавници за подароци, продавници за чај, канцеларии и други места Керамички Сад со Капак.

Основните својства

Додатоци на производот