Heyaarbeit 5/64 Жица Јаже 304 Нерѓосувачки Челик Жица Кабел, 24.6 стапки Должина Авион Кабел Совршен За Отворено, Двор, Градина или Занаети

Heyaarbeit 5/64 Жица Јаже 304 Нерѓосувачки Челик Жица Кабел, 24.6 стапки Должина Авион Кабел Совршен За Отворено, Двор, Градина или

Това е достапна
DEN 107.04
Количина на стоки:

[ДИМЕНЗИЈА] - Вкупна Должина : 7,5 м/24,6 стапки; Дијаметар На Кабелот : 2мм/0,08" [МАТЕРИЈАЛ] - овој жичен кабел е изработен од нерѓосувачки стих 304, кој е водоотпорен, отпорен на ' рѓа, отпорен на корозија, отпорен на абење; мазна површина, без бруси. [ФУНКЦИЈА] - овој кабел од нерѓосувачки челик е дизајниран со децении употреба со висока отпорност на абење и флексибилност; кабелот од нерѓосувачки челик од 24 стапки не е лесно заплеткан и е прилагоден исечен до потребната должина. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] - жицата е лесна за работа и има низок коефициент на истегнување.Неговата леснотија на користење го прави одличен за употреба со Фитинзи За Напрсток и Обрач, како и хидраулично занишани фитинзи. [АПЛИКАЦИЈА] - Одлично За систем за ограда НА палубата, самостојна балустрада, надворешни нијанси, висечки жичени светла во градината, градежни плови за градинарство со остриги, врвки за облека или дури и систем за трчање кучиња во дворот. Хејарбеит 304 Нерѓосувачки Челик Жица Кабел Спецификација : Материјал : 304 Нерѓосувачки челик главна Боја : Сив Дијаметар : 2мм/0,08"Вкупна Должина : 7,5 м/24,6 Опис : 1.Кабелот од нерѓосувачки челик 304 е изработен од нерѓосувачки челик од 304 степени, со супериорна отпорност на корозија на вода, ' рѓа, киселина.

Основните својства

Додатоци на производот