HIQUAY Обичен Каиваи Ранец Ранец Торба Со Слободен Симпатична Приврзок За Жени &засилувач; Тинејџери Училиште Колеџ Студент

HIQUAY Обичен Каиваи Ранец Ранец Торба Со Слободен Симпатична Приврзок За Жени &засилувач; Тинејџери Училиште Колеџ Студент

Това е достапна
DEN 431.84
Количина на стоки:

[ДИМЕНЗИИ] : L*H*W 11 Лесно носете ги вашите тетратки, 13 Во лаптоп, мобилен телефон, чадор и други секојдневни основни работи. [ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ] : Изработен од најлонска ткаенина која е издржлива, лесна, квалитетна, лесна за нега со бришење. [МУЛТИ ПРАКТИЧНА УПОТРЕБА] : овој ранец е совршен за тинејџерки или момчиња за време на училишните денови или празничното патување. [ПОДАРОЦИ] : Уникатен подарок за вашата сакана. Совршен подарок за Вас и вашиот пријател за Роденден, Божиќ или која било друга посебна пригода. [ГАРАНЦИЈА] : ако имате какви било прашања во врска со овој грб, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да обезбедиме пријатно шопинг искуство за вас. Каваи дневна торба со еден слободен приврзок изработен од најлонска ткаенина. Пробајте го овој трендовски, но практичен ранец, може да одговара на вашите материјали за училиште и работа, и брзини за спорт или теретана, сите personal потреби за кратко патување или излегувања.

Основните својства

Додатоци на производот