Пренослив VR Гледач-Бело

Пренослив VR Гледач-Бело

Това е достапна
DEN 254.40
Количина на стоки:

Компатибилност : Работи со сите паметни телефони Андроид, i OS & Google картон апликации. Визуелно Потопување : Страничните трепкачи ја блокираат несаканата светлина од двете страни. Аудио Потопување : Целосен пристап до аудио влезовите на уредот. Дизајн и Практичност : Компактен, лесен, лесно пренослив. Издржливост : силна пластична рамка ЗА СТОМАЧНИ мускули со акрилни леќи - висока отпорност на удар. Одржување : Крпата за Чистење ви овозможува да ги одржувате леќите кристално чисти. Прилагодливост : Индивидуално прилагодување на објективот. Одделни бирања за прилагодување на фокусното и растојанието на ученикот за да одговараат на индивидуалните преференции. Моќност : Целосен пристап до приклучоците за напојување на уредот. Демографски : сите афес, полови и потекла. Заедница : целосна мрежа за поддршка со стручни совети, билтени, кориснички форуми и постојан прилив на ажурирања за најновата бесплатна содржина. Војната на компактен мобилен VR се вжештува и Џебот STEALTH VR ја постави лентата на највисоко ниво на сите времиња. Најновиот додаток на семејството СТЕЛТ, овој лесен, компактен гледач ги има сите прилагодливи карактеристики на најцелосните МОБИЛНИ VR слушалки ако не и повеќе! STEALTH VR Џеб ленти далеку сите непотребни додатоци за да се обезбеди едноставен, ефективен VR искуство што може да се земе насекаде.

Основните својства

Додатоци на производот