Носење телефон случај 360 Степен Ротирачки Ремен Клип Футрола Торбичка Случај Компатибилен со iPhone 11 Pro max/XS Max/8 Плус /7 Плус /6 Плус, Кожен Ремен Торбичка Случај, 6.3 Телеф

Носење телефон случај 360 Степен Ротирачки Ремен Клип Футрола Торбичка Случај Компатибилен со iPhone 11 Pro max/XS Max/8 Плус /7 Плус /6 Плус,

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

куќиштето на телефонот е обично заштитна обвивка која е дизајнирана да се вклопи околу мобилниот телефон Примарната цел на куќиштето на телефонот е да го заштити телефонот од гребнатини, пукнатини и други видови оштетувања што можат да настанат од секојдневна употреба или случајни капки. Кожни Материјали, Врвна синтетичка кожа, претставува убав изглед и издржливост. 360 Степен Ротирачки Појас Клип, Димензии : Надворешна големина 6. Одговара Компатибилен со Телефон под 6,3 инчи, Како Што Е Компатибилен со iphone11 Pro Max/XS Max/8 Плус/7 Плус/6 Плус, Компатибилен Со Samsung S7edge+/S6edge+/C9/C7, Компатибилен со Huawei Mate20/mate9/mate8/mate10 pro. лесно за прицврстување и исклучување на ременот. Без раце и џебови бесплатно погодно е да го понесете телефонот со вас. Безбедно силно магнетно затворање за да ги Одржувате вашите паметни телефони и картички Безбедно На Место. Магнетно Затворање На Размавта, Посилно Магнетно прицврстување, чувајте го телефонот Побезбеден, Безбеден, Удобен и Цврсто. куќиштето на телефонот е обично заштитна обвивка која е дизајнирана да се вклопи околу мобилниот телефон. Примарната цел на куќиштето на телефонот е да го заштити телефонот од гребнатини, пукнатини и други видови оштетувања што можат да настанат од секојдневна употреба или случајни капки. Кожни Материјали, Врвна синтетичка кожа, претставува убав изглед и издржливост. 360 Степен Ротирачки Појас Клип, Димензии : Надворешна големина 6. Одговара Компатибилен со Телефон под 6,3 инчи, Како Што Е Компатибилен со iphone11 Pro Max/XS Max/8 Плус/7 Плус/6 Плус, Компатибилен Со Samsung S7edge+/S6edge+/C9/C7, Компатибилен со Huawei Mate20/mate9/mate8/mate10 pro. лесно за прицврстување и исклучување на ременот. Без раце и џебови бесплатно погодно е да го понесете телефонот со вас. Безбедно силно магнетно затворање за да ги Одржувате вашите паметни телефони и картички Безбедно На Место.

Основните својства

Додатоци на производот