yfstyle титаниум не'рѓосувачки челик Спинер ringsвони кубни цирконија анксиозност прстени Спинер прстени за анксиозност starвезда фидигет бенд прстени за анксиозност св?

yfstyle титаниум не'рѓосувачки челик Спинер ringsвони кубни цирконија анксиозност прстени Спинер прстени за анксиозност starвезда

Това е достапна
DEN 111.84
Количина на стоки:

Различна големина : Ширината на вртежниот прстен е 6мм што е погодна за повеќето жени Големините на прстенот се достапни од големина 5 до 22. Повеќе избор во големината на прстенот значи дека може да биде погоден за повеќе луѓе. Премиум материјал : Овој прстен за вознемиреност е изработен од титаниум челик што ќе обезбеди прстенот да одржи сосема нова држава. Без олово и никел, хипоалергичен и безбеден за целата кожа. Ослободете ја вознемиреноста : Носењето на нашите прстени за вртење на фитгет може да ја ослободи вашата несреќа или вознемиреност за време на работата и студијата. Затоа, кога ќе го ротирате прстенот, тоа ќе ви помогне да ја ослободите вознемиреноста, стресот, несреќата. Haveе имате удобно искуство со носење заради високото полирано внатрешно лице. Најдобар подарок : Овој Fidget Ring Combine со Starвездата и Spinner го прави повеќе исклучителен и посебен. Исто така, може да биде прекрасен подарок за роденден, годишнина, ангажман, Божиќ, Денот на вineубените итн. Служба за потрошувачи : Ние сме подготвени да решиме какви било прашања во врска со нашиот спинер и можете да контактирате со нас навреме. Различна големина : Ширината на вртежниот прстен е 6мм што е погодна за повеќето жени. Големините на прстенот се достапни од големина 5 до 22. Повеќе избор во големината на прстенот значи дека може да биде погоден за повеќе луѓе. Премиум материјал : Овој прстен за вознемиреност е изработен од титаниум челик што ќе обезбеди прстенот да одржи сосема нова држава. Без олово и никел, хипоалергичен и безбеден за целата кожа. Ослободете ја вознемиреноста : Носењето на нашите прстени за вртење на фитгет може да ја ослободи вашата несреќа или вознемиреност за време на работата и студијата.

Основните својства

Додатоци на производот