Dyizu 18 парчиња Нерѓосувачки Челик Клипер За Нокти Педикир Комплет Со Пинцета За Ножици Професионални Алатки За Маникир Материјали За Нокти Капка

Dyizu 18 парчиња Нерѓосувачки Челик Клипер За Нокти Педикир Комплет Со Пинцета За Ножици Професионални Алатки За Маникир Материјали За

Това е достапна
DEN 784.64
Количина на стоки:

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице/ нега на раце/ нега на стапала Вкупниот комплет за нокти за нокти доаѓа со кожна футрола, ја прави секоја компонента помалку лесно да се истроши. Врвен Квалитет : комплетот за педикир е изработен од цврст нерѓосувачки челик и мазен дизајн на патент. Лесно за затворање и отворање. Машинките за нокти се остри и водоотпорни, не се лесни за ' рѓа. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, нега на лице,нега на стапала, Мала Тежина Совршена И за професионален салон и за домашна употреба. Идеален подарок : мултифункционален сет за нокти ги исполнува сите што ви требаат. Најдобар подарок за пријатели, членови на семејството, љубовник на маникир и педикир. Мерка на претпазливост : за долготрајно, најдобро е да ја одржувате алатката чиста и сува по употреба и да ја вратите во куќиштето по секоја употреба.

Основните својства

Додатоци на производот