Торбичка За Игла со боксови Компатибилна Со Doogee S86 Pro - Игла PortaPouch, Носител На Игла Пренослив Самолеплив За Doogee S86 Pro-Jet Black

Торбичка За Игла со боксови Компатибилна Со Doogee S86 Pro - Игла PortaPouch, Носител На Игла Пренослив Самолеплив За Doogee S86 Pro-Jet Black

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

? [ПРЕНОСЛИВ] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна со Doogee S86 Pro Никогаш повеќе не го губете пенкалото! Сега можете да го понесете вашиот игла заедно со Вашиот S86 Pro во ОВАА ПРАКТИЧНА торбичка. ? [ЛЕСЕН за УПОТРЕБА] Едноставно излупете ја подлогата и залепете го самолепливиот Ракав на која било чиста површина. Можете да го стави на вашиот случај или вашиот S86 Про себе! Тесниот, но еластичен ракав СЕ протега така што ЌЕ можете БЕЗБЕДНО да го лизнете иглата и да се затегнете за да победи?т падне!. ? [ТЕНОК и ЕЛЕГАНТЕН] Со дебелина од само 2 мм, Портапушот На Иглата ќе остане надвор од вашиот пат додека го штити вашиот игла. ? [СОФИСТИЦИРАНО] Направено и со еластична ткаенина и со модерна Кожа за да се создаде ОВОЈ ЕЛЕГАНТЕН ракав погоден за секоја пригода!. ? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] КОМПАТИБИЛНА со секое игла. Можете дури и да го користите како држач за пенкало. Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна Со Doogee S86 Pro.Сега можете да имате безбедна И сигурна торбичка за чување На пенкалото Со Игла За Кутии Портапуш! Носете го иглата насекаде дискретно и безбедно заедно со Вашиот S86 Pro!Никогаш повеќе не го губете пенкалото! Сега можете да го понесете вашиот игла заедно со Вашиот S86 Pro во ОВАА ПРАКТИЧНА торбичка.

Основните својства

Додатоци на производот