Правосмукалка Автомобил Безжичен Безжичен Рачен Безжичен Пренослив Робот Безжичен Дом &Засилувач; Кујна

Правосмукалка Автомобил Безжичен Безжичен Рачен Безжичен Пренослив Робот Безжичен Дом &Засилувач; Кујна

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

1 Два-во-дува и вшмукување, користете со вшмукување. 2, 5 режими, сите агли на автомобилот може да се цицаат. Интелигентна заштита за самозагревање, автоматско исклучување на висока температура. Литиумската батерија со голем капацитет обезбедува долготрајно траење на батеријата за 60 минути употреба. Повеќенаменски, надувување и пумпање. Карактеристики6. Интегрирано вшмукување и дување, што може целосно да дува прашина против мртвиот агол на шевот на вратата, игнорирајќи ја слепата точка на чистење7. Автомобил со двојна употреба и дом, погоден за различни сценарии8. Хипа филтер што се пере, еколошки и повторно се користи име на производ : Рачен колектор за прашина на моторот без четки за возилата боја на производот : црн сив материјал : Абсриран напон : 7,4 V/ 11,1 vvacuum степен : околу 95000pa/63000паратирана брзина : 50000rpmlitium батерија тип капацитет на батеријата : 2*2000m Ah/3 ќелии*2000mahcharging метод : 5v usb поттик за полнење Кабелска моќност : 120wnoise : 84dbuse температура : -20~+50package A : St-6645ccordless Правосмукалка-со usb cabless инструкции за употреба на brushless 95000+вакуум Почиста : 1. Оваа правосмукалка користи интелигентен чип и има функција за заклучување деца. Нема да се отвори кога ќе се притисне прекинувачот за да се спречат децата да го допрат по грешка. Прилагодување на вшмукување со две брзини : нормален режим/супер силен режим за задоволување на потребите на различни сценарија 2.

Основните својства

Додатоци на производот