7 парчиња торта штанд сет 3-ниво картонски сад за кекс-кекс 1-ниво торта стол за десерт десерт правоаголник за сервирање на фиоки за еднократно пластери за држачи за ?

7 парчиња торта штанд сет 3-ниво картонски сад за кекс-кекс 1-ниво торта стол за десерт десерт правоаголник за сервирање на фиоки за

Това е достапна
DEN 335.84
Количина на стоки:

Информации за пакетот : getе добиете 2 парчиња 3-степени штандови за кекс од картон, 1 парчиња 1-степени штанд за торта и 4 парчиња фиоки за табела за десерт, вкупно 7 парчиња материјали за сервирање, практична комбинација и доволно количина за ваша употреба , и може да се примени многу пати Сигурен за употреба : Нашиот сет за приказ на табелата за десерти е изработен од квалитетен картонски материјал, здрав, но лесен, со цврста конструкција и фино изработка, не е лесен за кршење и деформација, лесен за чистење и одржување, сигурен и повторлив, можете да го користите со доверба . Детали за димензиите : Големината на овој 3-ниво на штанд за кекс е околу 34,5 x 35 cm/ 13,6 x 13,8 инчи, а 1-нивото држач за кекс е околу 30 x 12 cm/ 11,8 x 4,7 инчи, а секој послужавник за сервирање мери приближно. 35 x 25 cm/ 13,8 x 9,8 инчи, соодветни големини ќе ја олеснат вашата употреба. Широк спектар на апликации : Овие штандови на Cupcake можат да се применат за да се одржат различни десерти во многу наврати, како што се свадби, ангажмани, родендени, тушеви за бебиња, церемонии за дипломирање, годишнини и други забави за одмор, вашите партии ќе бидат попривлечни со Овие исклучителни материјали. Едноставно во инсталацијата : Овие штандови со картони за торта се лесни за собрани, без да користите други алатки и сложена инсталација, брза и удобна, што може да ви заштеди време и напор, а исто така може да се расклопи, со што е погодно вашето складирање, без да заземат многу простор. Информации за пакетот : getе добиете 2 парчиња 3-степени штандови за кекс од картон, 1 парчиња 1-степени штанд за торта и 4 парчиња фиоки за табела за десерт, вкупно 7 парчиња материјали за сервирање, практична комбинација и доволно количина за ваша употреба , и може да се примени многу пати. Сигурен за употреба : Нашиот сет за приказ на табелата за десерти е изработен од квалитетен картонски материјал, здрав, но лесен, со цврста конструкција и фино изработка, не е лесен за кршење и деформација, лесен за чистење и одржување, сигурен и повторлив, можете да го користите со доверба .

Основните својства

Додатоци на производот