Луизијана Монро Воршакс Улм вознемирена ретро лого маица

Луизијана Монро Воршакс Улм вознемирена ретро лого маица

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

100% памук Повлечете го затворањето. Висококвалитетна графичка Луизијана Монро од предната страна. Основен дизајн кој брзо ќе стане ваша кошула од Воршакс. Вибрант Луизијана Монро Универзитетскиот тим бои и лого. Удобност и стил . Совршено за секое време да се расположите за Warhawks. Официјално лиценциран производ. Навивајте се на вашата Луизијана Монро Ворхокс со оваа популарна маица за дизајн! Без разлика каде ќе одите да ја покажете вашата поддршка за Warhawks, можете да ја носите оваа едноставна и класична, но сепак стилска маичка со гордост! Оди Ворхокс! Забелешка : Цврстите бои се 100% памучни и Хедер боите се мешавина од памук/полиестер.

Основните својства

Додатоци на производот