Неопренови Одбор Покритие-Пинк - Нинтендо Wii

Неопренови Одбор Покритие-Пинк - Нинтендо Wii

Това е достапна
DEN 188.80
Количина на стоки:

Екстра-дебелиот неопрен обезбедува крајна удобност Ракавот целосно се обвиткува наоколу за да се намали можноста за лизгање. Капакот На Таблата Со Неопренови Од Психлон за Wii Fit нуди супериорна удобност и зафат за оптимално искуство во игри.

Основните својства

Додатоци на производот