Шибра Шибор Шема за далечински управувач за далечински управувач PU Fore Caddy Caddy Storager Box со 5 оддели за материјали за домашни канцеларии

Шибра Шибор Шема за далечински управувач за далечински управувач PU Fore Caddy Caddy Storager Box со 5 оддели за материјали за

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

СТП кожа Направени во САД или увезени. Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетни материјали, со едноставен и елегантен изглед, издржлив. Држачот на далечински управувач со пет широки дизајн на прегради може да смести ТВ далечински управувач, далечински управувач на климатик, канцелариски материјали, четки за шминка, моливи за веѓи, ајлајнер или четки за боја, итн. , многу погоден за дома, спална соба, дневна соба, студиска соба, маса во кревет, масичка за кафе, канцеларија, хотел, студентски дом или каде и да ви треба. Смешната, симпатична и привлечна кутија за складирање на далечински управувач е совршен подарок за пријатели, соседи, најблиски и членови на семејството за секоја пригода и потребите за надавање на празници, како што се домаќинство, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста или дневните изненадувања. Совршена големина - 8,3 x 2,9 x 4,7 инчи за да ги задоволите вашите потреби, доколку сте го купиле нашиот организатор за далечински управувач на производот, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да ви помогнеме и да ги решиме вашите грижи. Нашата кутија за складирање на далечински управувач е дизајнирана со интересни обрасци за да ги задоволи потребите на loversубителите на уметноста од која било возраст и различни стилови и оние кои сакаат да бидат креативни.

Основните својства

Додатоци на производот