Кабилок Ноќта на вештерките Декор Божиќна тематска чаша Промена на вода чаша со повеќекратни пијалоци чаша чаша Божиќен декор

Кабилок Ноќта на вештерките Декор Божиќна тематска чаша Промена на вода чаша со повеќекратни пијалоци чаша чаша Божиќен декор

Това е достапна
DEN 1051.20
Количина на стоки:

Лесната големина го прави погоден за работа, салата, училиште или вашите дневни активности Висока сила, цврстина и отпорност на абење. Анти-екстразија, анти-пукање и, вие го заслужувате тоа. Интимниот дизајн на капакот на шишето го прави поудобен за употреба и побезбеден за употреба. Божиќната чаша за еднократно е изработено од добар и врвен пластичен материјал, и. Дизајнот за промена на бојата ја прави оваа вода чаша посебна и уникатна. Ергономски дизајн, удобен за одржување. Опис Предметот е практична и Божиќна чаша, која е изработена од квалитетен материјал за безбеден за употреба и доаѓа со едноставен изглед. Уживајте во вашиот пијалок со оваа нова чаша. Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост. Комплетни додатоци, Користење на капакот на капакот на капакот на капакот. Голем дизајн на устата,. Карактеристики - боја : како што е прикажано -Материјална : пластика - големина (710ml) : 18.28in -note : Color се менува со температурата на водата во чашата. Божиќната чаша за еднократно е изработено од добар и врвен пластичен материјал, и. -Виг на сила, цврстина и отпорност на абење. Анти-екстразија, анти-пукање и, вие го заслужувате тоа. -Итимниот дизајн на капакот на шишето го прави поудобен за употреба и побезбеден за употреба.

Основните својства

Додатоци на производот