Мхјцц Паметен Часовник Крвен Притисок Отчукувањата На Срцето Активност На Допир Фитнес Тракер Со Монитор За Спиење Водоотпорен Паметен Часовник Спорт Нараквица П

Мхјцц Паметен Часовник Крвен Притисок Отчукувањата На Срцето Активност На Допир Фитнес Тракер Со Монитор За Спиење Водоотпорен Паметен

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Тракер за квалитет на спиење и покорисни алатки : овој фитнес часовник автоматски ќе ја сними вашата активност на спиење, снимајќи го вашиот длабок сон, лесен сон и време на будење Може да ве разбуди и со тивок вибрирачки будилник. Овој мултифункционален часовник има и многу корисни алатки,како што се временски/музички контролер/дишење, обука/стоперка/одбројување/будилник/барање мобилен телефон/седентарен потсетник. Одличен материјал : експерименти за расклопување и склопување, а старото е цврсто и не е лесно да се поднесе. Големо Траење На Батеријата И Удобно Носење : фитнес тракер за жени/мажи, Изграден Со голема батерија која трае само 2 часа за полнење и може да се користи до 5 дена со време на подготвеност од 15-30 дена. Точен Часовник За Следење На Фитнес : фитнес часовникот точно ги снима вашите чекори, растојанието за пешачење, согорените калории и отчукувањата на срцето во текот на денот и ве мотивира да ги постигнете целите за вежбање преку статистика во реално време на часовникот. Поддршка на повеќе јазици : поддршка 13 јазици, вклучувајќи Кинески, англиски, Јапонски, шпански, португалски, корејски, германски итн. Тракер за квалитет на спиење и покорисни алатки : овој фитнес часовник автоматски ќе ја сними вашата активност на спиење, снимајќи го вашиот длабок сон, лесен сон и време на будење. Може да ве разбуди и со тивок вибрирачки будилник. Овој мултифункционален часовник има и многу корисни алатки,како што се временски/музички контролер/дишење, обука/стоперка/одбројување/будилник/барање мобилен телефон/седентарен потсетник. Одличен материјал : експерименти за расклопување и склопување, а старото е цврсто и не е лесно да се поднесе. Големо Траење На Батеријата И Удобно Носење : фитнес тракер за жени/мажи, Изграден Со голема батерија која трае само 2 часа за полнење и може да се користи до 5 дена со време на подготвеност од 15-30 дена. Точен Часовник За Следење На Фитнес : фитнес часовникот точно ги снима вашите чекори, растојанието за пешачење, согорените калории и отчукувањата на срцето во текот на денот и ве мотивира да ги постигнете целите за вежбање преку статистика во реално време на часовникот. Поддршка на повеќе јазици : поддршка 13 јазици, вклучувајќи Кинески, англиски, Јапонски, шпански, португалски, корејски, германски итн. Опис на производот тежина на Нараквицата : 20gbracelet големина : 245mm x 39mm X 11mmsystem барања : мобилни телефони над Android5.

Основните својства

Додатоци на производот