X - DREE 5 Парчиња 17mm Дијаметар Двојна Челична Жица Вода Масло Цевка Црево Прстиња (5 Unidades Diametro 17mm Кабел de acero двојна Агуа Tubo de aceite Abrazaderas de manguera

X - DREE 5 Парчиња 17mm Дијаметар Двојна Челична Жица Вода Масло Цевка Црево Прстиња (5 Unidades Diametro 17mm Кабел de acero двојна

Това е достапна
DEN 785.60
Количина на стоки:

Име на производот : Црево Стегач;Стегач Прстен Диа : 17мм / 0,67" Вкупна Големина : 27 х 26 х 15мм / 1,1 "х 1" х 0,6 " (Л*В*Ч); Материјал : нерѓосувачки Челик. Боја : Бронзен Тон. Тежина : 35гр (Пезос : 35гр. Содржина На Пакетот : 5 Парчиња х Црева Стеги (Контенидо дел пакет : 5 пиези х абразадерас де мангуера. 5 Парчиња 17мм Дијаметар Двојна Челична Жица Цевка За Масло За Вода Црева Стеги Спречете истиснување на цревото со стегачот на цревото.Челична жица бенд е посилен за долго време прицврстување употреба.Ослободете ја или затегнете ја завртката за да го прилагодите опсегот на дијаметар на лентата.совршен за индустриска или домашна употреба.Опис На Шпански 5 Унидади Дијаметро 17мм Кабел де ацеро двојна Агуа Тубо Де Ацеит Абразадерас Де мангуераномбре дел продукто : Абразадера де мангуера; Дијаметро дел ванило де ла абразадера : 17 мм / 0,67' 'тамањо вкупно : 27 х 26 х 15 мм / 1,1' х 1 '' x 0,6 '' (L * W * H); материјал : acero inoxidablecolor : Tono broncepeso : 35gcontenido del paquete : 5 piezas X Abrazaderas De Manguera.

Основните својства

Додатоци на производот