Харбингер Унисекс 10мм Појас За Теретана за Кревање Тегови, Мртво Кревање и Сквотови

Харбингер Унисекс 10мм Појас За Теретана за Кревање Тегови, Мртво Кревање и Сквотови

Това е достапна
DEN 959.84
Количина на стоки:

Кожата со дебелина од 10 мм помага во стабилизирање на мускулите на јадрото и обезбедува супериорна поддршка за долниот дел на грбот за тешки сквотови и мртво кревање Ипф (Меѓународна Федерација За Кревање Моќ) конкуренција правни 4" ширина. 2 бравата со тешка челична брава обезбедува сигурно држење. 9 рамномерно распоредени дупки овозможуваат лесно прилагодување за различни движења и одговара на повеќето спортисти. Мазни закосени внатрешни рабови за подобрена удобност и полесен прекин во периодот. Кожата со дебелина од 10 мм помага во стабилизирање на мускулите на јадрото и обезбедува супериорна поддршка за долниот дел на грбот за тешки сквотови и мртво кревање. Ипф (Меѓународна Федерација За Кревање Моќ) конкуренција правни 4" ширина. 2 бравата со тешка челична брава обезбедува сигурно држење. 9 рамномерно распоредени дупки овозможуваат лесно прилагодување за различни движења и одговара на повеќето спортисти. Мазни закосени внатрешни рабови за подобрена удобност и полесен прекин во периодот. Кожен ремен широк 4 инчи и дебел 10мм помага во стабилизирање на мускулите на јадрото и обезбедува супериорна поддршка за долниот дел на грбот за време на тешки сквотови, мртво кревање и притискање. Направено за кревачи на електрична енергија, силни луѓе и бодибилдери овој појас е најподдржувачкиот и крут појас во линијата Предвесник.

Основните својства

Додатоци на производот