Деларси Турбо Рачен Вентилатор УСБ Без Лисја Мал Вентилатор За Полнење Пренослив Студентски Џеб Вентилатор КП7

Деларси Турбо Рачен Вентилатор УСБ Без Лисја Мал Вентилатор За Полнење Пренослив Студентски Џеб Вентилатор КП7

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

1 Едноставен Изглед, Мал И Пренослив; 2. 1200mah Батерија Со Голем Капацитет, Долготрајно Траење на Батеријата;3. Урбин Мотор Со Голема Брзина, Силен Ветер; 4. Копчиња За Галванизација, 3-Брзински Волумен На Воздух;5. Моранди Боја, Три. Боите Се Опционални.Опишете : Материјал : Абсриран Влез : Dc5 V/0.8 Работна Струја : 800marated Моќност : 2. многу Капацитет : 500mahbattery Време На Употреба : 1-ви Брзина 2,5 Часа, 2-ри Степен На Пренос 1,5 Часа, 3-та Брзина 45 Минути Полнење. Време : Околу 1-2 Часа Големина На Производот : 110x51, 6x46mmpacking Големина : 113 X52, 5 X47 Mmsingle Нето Тежина/Бруто Тежина. 74g/105gprodackaging : Домаќин На Вентилаторот X 1, Кабел За Полнење X 1, Упатство За Употреба На Кинески И англиски X. Едноставен Изглед, Мал И Пренослив; 2. 1200mah Батерија Со Голем Капацитет, Долготрајно Траење на Батеријата;3. Урбин Мотор Со Голема Брзина, Силен Ветер; 4. Копчиња За Галванизација, 3-Брзински Волумен На Воздух;5. Моранди Боја, Три. Боите Се Опционални.Опишете : Материјал : Абсриран Влез : Dc5 V/0.8 Работна Струја : 800marated Моќност : 2. многу Капацитет : 500mahbattery Време На Употреба : 1-ви Брзина 2,5 Часа, 2-ри Степен На Пренос 1,5 Часа, 3-та Брзина 45 Минути Полнење.

Основните својства

Додатоци на производот