Weedkeycat Симпатична пушка екипаж чорапи новини смешни печатени графички случајни умерена дебелина за пролет есен и зима

Weedkeycat Симпатична пушка екипаж чорапи новини смешни печатени графички случајни умерена дебелина за пролет есен и зима

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Влакна Направени во САД или увезени. Ткаенина : Средствата се изработени од голема синтетичка ткаенина, 15,7 "x 3,9". Удобност : нежно на кожата, повеќе абсорбента, посоодветно и поудобно за носење. Измијте : раката или машината што може да се мие, не впивајте подолг временски период. Популарни : чорапите имаат многу интересни обрасци што можат да привлечат поголемо внимание, да ја покажат вашата личност и да ве направат попопуларни во социјалните ситуации. Подароци : чорапите се задолжителни за секого и можат да бидат подарок за Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на благодарноста и родендените. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Имајќи одлично искуство за купување е она за што се стремивме.

Основните својства

Додатоци на производот