Маица на Fanprint LSU Tigers - Играјте како девојче - кошарка - тим

Маица на Fanprint LSU Tigers - Играјте како девојче - кошарка - тим

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Направено во САД Повлечете го затворањето. ✅ Совршено за секоја пригода : Нашите уникатни дизајни ви помагаат да ја покажете гордоста на светот во максимална удобност и стил! Без разлика дали се затегнувате на голема игра, навивајќи се од трибините или ја претставувате вашата фанбаза на целиот свет, нашата опрема за тигри на ЛСУ е совршено одговара за вас, за вашите пријатели и семејство, или за кој било друг суперфан што го познавате на кого му треба Совршен роденден, Божиќ или подарок за дипломирање!. ✅ Највисок квалитет : Ние користиме облека со врвен квалитет за да ви го дадеме најдобриот изглед и чувство за сите наши производи. Овој супер мек материјал е лесен и дише за да ве одржи кул на денот на играта, додека сè уште ја зачувувате графичката преку кој било циклус на миење на машината. Ние користиме графички отпечатоци со супер висок квалитет, се применуваме директно на облеката, за да дадеме најдобри детали, најживописни бои и најјасна видливост!. ✅ Официјално лиценцирано : Целокупната облека на LSU Tigers е 100% автентична и официјално лиценцирана! Ова значи дека секој производ е загарантиран да биде препознаен и одобрено за да можете да се гордеете со тоа што знаете дека носите само оригинална опрема!.

Основните својства

Додатоци на производот