Ммдсг Оксфорд Ткаенина Пренослива Торба За Алат, Рачен Џеб За Алат Со Прилагодлив Ремен, Комплет За Алатки За Рамо За Електричар, Градежништво, Столар, Градинарство

Ммдсг Оксфорд Ткаенина Пренослива Торба За Алат, Рачен Џеб За Алат Со Прилагодлив Ремен, Комплет За Алатки За Рамо За Електричар, Градежништво,

Това е достапна
DEN 1199.84
Количина на стоки:

Изработени Од Оксфордска ткаенина, издржливи и перат Чувајте ги вашите чекани, мерни ленти, ленти за електричари и други алатки добро организирани. Прилагодливиот ремен за рамо е лесен за носење, може да биде рачен, еднорамен, вкрстено тело, што е многу погодно за вашата работа. Нашата торбичка за алат за електричар е идеална за градежни работници, работници за одржување на вода и електрична енергија, работници за одржување автомобили, градинари итн. Квалитет прво, клиент прво, ние сме секогаш достапни за да обезбедиме професионална услуга за клиенти пред и по вашето купување. Ако имате проблеми со торба со алатки, ве молиме контактирајте не. Изработени Од Оксфордска ткаенина, издржливи и перат. Чувајте ги вашите чекани, мерни ленти, ленти за електричари и други алатки добро организирани. Прилагодливиот ремен за рамо е лесен за носење, може да биде рачен, еднорамен, вкрстено тело, што е многу погодно за вашата работа. Нашата торбичка за алат за електричар е идеална за градежни работници, работници за одржување на вода и електрична енергија, работници за одржување автомобили, градинари итн. Квалитет прво, клиент прво, ние сме секогаш достапни за да обезбедиме професионална услуга за клиенти пред и по вашето купување. Ако имате проблеми со торба со алатки, ве молиме контактирајте не. Карактеристики : повеќенаменски џеб за алатки. Совршен за градежни работници, работници за поправка на станови, сервисер за автомобили, сервисер За Вода, Столар, Градинар итн.Материјалот Е оксфордска ткаенина.

Основните својства

Додатоци на производот