Athенски атлетски панталони колено должина широка нозе џогери панталони влечење еластични високи половини џемпери салата за пешачење велосипедисти панталони

Athенски атлетски панталони колено должина широка нозе џогери панталони влечење еластични високи половини џемпери салата за пешачење велосипедисти

Това е достапна
DEN 103.84
Количина на стоки:

Памук, полиестер Еластично затворање. Материјално миење на машини. Истегнете ги еластичните панталони за половината : Должината на нозете и дизајнот на панталони со високи половини ги прават вашите нозе да изгледаат потенок и подолго. Лабава широка нога со џебови : џебовите од двете страни се доволно безбедни и практични за да ги задржите вашите мобилни телефони, клучеви, лични карти, банкарски картички и други предмети безбедни додека патувате секој ден. Лабавиот дизајн на нозете ви овозможува да одите непречено. Повод и совпаѓање : Овие женски обични панталони ќе ви помогнат да ги поминете секој летен ден, погодни во домот, училиште, без разлика дали тоа е патување или дружење со пријателите за време на викендот. Овие женски обични панталони можат правилно да се совпаѓаат со маици, врвови на резервоарот, дуксери, кошули, чевли од платно, патики, сандали, итн. Athенски атлетски панталони со колена должина широка нозе џогери панталони за влечење еластични високи половини џемпери салата за велосипедисти панталони Сезона : летен пол : жени, девојки Материјал : Полиестерска облека Должина на облеката : Модел на должина на коленото Тип : Цврст стил : Мода, Атлетска големина : XS половината на половината : 60cm/23.

Основните својства

Додатоци на производот