Девојки за слободни деца Сјајни метални плетени здолништа Активни џез танго модерна изведба на танцување бронзинг мини здолништа

Девојки за слободни деца Сјајни метални плетени здолништа Активни џез танго модерна изведба на танцување бронзинг мини здолништа

Това е достапна
DEN 102.24
Количина на стоки:

100% бронзинг крпа Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Здолништето се одликува со добра еластична лента за половината, сјаен стил на бронзинг крпа, плетени мини здолниште. Совршено за совпаѓање со танцување или маица, пенливиот костум ќе ве направи да изгледате помодерно кога танцувате на сцената. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, препорака за миење на рацете и виси суво. Погодно за секоја пригода, на пример, сценски перформанси, настапување во училишен танц, забава, играње, конкуренција и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња танцувачки здолниште Состојба : Ново без материјал за означување : 100% бронзинг крпа ознака бр. | должина xxs - | 2-4 години - |- -15.3 ''/40-54cm - | 9,8 ''/25cm- - xs - | 6-8 години- - | - 17.8 ''/44-58cm - | 11.0 ''/28cm - S | - 10-12 години | - 18.4 ''/46-62cm - | 12.6 ''/32cm - m - -| - 13-14 години | - 18.7 ''/48-78cm - | 13.4 ''/34cm- л | - 14-15 години | - 19.3 ''/50-82cm - | -14.2 ''/36 см - xl - | - 15-16 години | - 21.6 ''/54- 98cm - | 16.

Основните својства

Додатоци на производот