Yuanflq Ashtray за плевел пепелник на ветерници за ветерници од цигара за цигари за затворен отворен носител на пепел за пушачи за пушачи пушење за цигари и цигари фиока з?

Yuanflq Ashtray за плевел пепелник на ветерници за ветерници од цигара за цигари за затворен отворен носител на пепел за пушачи за

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

● Керамички необичен и дарежлив, застаклен грануларен, покрај неговите практични функции, сè уште е уметничко дело со одредена уметничка вредност за благодарност ● Големина : 11,5 см (должина) * 5см (висина), тежина : 568g/парче. Креативен дизајн, лесен за чистење. ● По внимателно мерење, малите жлебови можат непречено да ги постават цигарите, жлебовите се тркалезни и мазни и лесни за употреба. ● Гроздобер и модерен стил Кул гаџети како ваш фенси пепелник, освен што ги држи копчињата и пепелта во исто време може да биде како тегла за накит, банкар за монети и така натаму. Специјален подарок го опфаќа роденденот, годишнините, забавата. ● Добра услуга по продажба. Ние гарантираме квалитет на производи и услуги. Ако не сте задоволни, ние ќе ви дадеме бесплатна замена или целосна наплата!. Добредојдовте во нашата продавница „Јуанфлк“ : Имаме богато искуство во стоки за домаќинства и има многу видови на пепелници во продавницата, кои се практични и ефтини. Изберете пепелник што сакате да го однесете дома. Партија, вклучена и повеќе.Пакажните вклучуваат : 1 x Ashtrayafter-Sales Услуга : Посветена да се обезбеди задоволство на секој клиент, доколку имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Основните својства

Додатоци на производот