Грб На Armенија Кутија За Ручек Бенто 2 Преграда Контејнери За Складирање Храна Со Лажица И Вилушка

Грб На Armенија Кутија За Ручек Бенто 2 Преграда Контејнери За Складирање Храна Со Лажица И Вилушка

Това е достапна
DEN 543.84
Количина на стоки:

Пченица влакна +ПП Оваа бенто кутија е изработена од еколошки пченични влакна + пп материјал. Структурата на кутијата бенто е : 2 контејнери за храна што се редат, запечатени и отпорни на истекување. Доаѓа и со вилушка и лажица. Има совршена големина : 7.7", лесен и пренослив, лесен за носење и нема да предизвика непријатности за вашето патување. Можете да ја ставите кутијата бенто во вашиот ранец или чанта. Лесен е за употреба и храната нема да мириса, така што ќе можете да уживате во свежа храна дури и кога не сте дома. Погоден за работа, излети, кампување, работа на отворено итн. Симпатични и практични бенто кутии се секогаш внимателни подароци за вашата сакана. Тие имаат различни слатки и персонализирани обрасци за избор. Тие се многу погодни за : Новогодишни подароци, роденденски подароци, Божиќни подароци и други празнични подароци или сувенири. Пченица влакна +ПП. Оваа бенто кутија е изработена од еколошки пченични влакна + пп материјал. Структурата на кутијата бенто е : 2 контејнери за храна што се редат, запечатени и отпорни на истекување. Доаѓа и со вилушка и лажица. Има совршена големина : 7.7", лесен и пренослив, лесен за носење и нема да предизвика непријатности за вашето патување. Можете да ја ставите кутијата бенто во вашиот ранец или чанта. Лесен е за употреба и храната нема да мириса, така што ќе можете да уживате во свежа храна дури и кога не сте дома.

Основните својства

Додатоци на производот