Рими Закачалка Тешка Фолија Фонтана Маса Подна Тежина Балон Светкав Хелиум Роденденски Балони Сребро 85 Грама

Рими Закачалка Тешка Фолија Фонтана Маса Подна Тежина Балон Светкав Хелиум Роденденски Балони Сребро 85 Грама

Това е достапна
DEN 755.20
Количина на стоки:

Тешка Фолија Фонтана Маса Подот Тежина Балон Може да се користи за оптоварување На Букети Со Балони и Централни парчиња. Достапна Боја : Видете Го Горенаведеното Паѓачко За Достапните Бои. Достапни Големини : Една Големина( 160 грама), Една Големина (85 грама). Бојата Може Малку Да Варира Од Сликите. Тешка Фолија Фонтана Маса Подот Тежина Балон. Може да се користи за оптоварување На Букети Со Балони и Централни парчиња. Достапна Боја : Видете Го Горенаведеното Паѓачко За Достапните Бои. Достапни Големини : Една Големина( 160 грама), Една Големина (85 грама). Бојата Може Малку Да Варира Од Сликите. Ставка Нова Состојба Со Ознаки Тешка Фолија Фонтана Маса Подна Тежина Балон Светкаво Хелиум Роденденски Балони Тема : Забава Употреба, Роденден Употреба Достапна Боја : Иридентна, Сребрена, Златна, Светло Розова, Жешка Розова, Светло Сина, Кралска Сина, Црвена, Црна, Портокалова, Зелена, Виолетова Достапна Големина : Една Големина (160 грама), Една Големина (85 грама) Тешки Светкаво Метални Фолија Балон Тегови. Може да се користи за оптоварување На Букети Со Балони и Централни парчиња. Стил : Тежина Балон Материјал : Мешани Влакна Боја Може Малку Да Се Разликуваат Од Слики.

Основните својства

Додатоци на производот