Вредност Линија 3 Фаза Филтер За Вода

Вредност Линија 3 Фаза Филтер За Вода

Това е достапна
DEN 913.60
Количина на стоки:

3 Фази На Филтрирање За Дополнителна Филтрација Докажана Технологија за Сигурна Услуга. 3 година ограничена гаранција. Отстранете до 99% од олово, криптоспоридиум, џардија, хлор, хемикалии и други. 3 Фази На Филтрирање За Дополнителна Филтрација. Докажана Технологија за Сигурна Услуга. 3 година ограничена гаранција. Отстранете до 99% од олово, криптоспоридиум, џардија, хлор, хемикалии и други. Вредносната Линија користи докажани технологии за прочистување и индустриски стандардни куќишта за постојани перформанси и сигурна услуга. Системот може да отстрани до 99% од олово, криптоспоридиум, џардија, хлор, хемикалии и други загадувачи кои создаваат непријатни вкусови и мириси. Минералите остануваат. Вклучува : Филтри : 5 микрони откачи поли, филтер за седимент со висока длабочина на држење, 1 микрон јаглероден блок филтер, 5 микрони кокосова школка грануларен активиран јаглероден филтер. Олово слободен хром долг дофат славина, екстра талог филтер, детални инструкции, пирсинг вентил, филтер клуч, сите монтажа хардвер и фитинзи. Целосно собрани.

Основните својства

Додатоци на производот