Инанир каиш за 20 22мм Универзален паметен зглоб на зглобот на нараквица за нараквица

Инанир каиш за 20 22мм Универзален паметен зглоб на зглобот на нараквица за нараквица

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Направено од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрава, мекоста е умерена и многу удобна. Мекоста е умерена, носи многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригиналниот часовник. Лесно за вметнување и отстранување, многу погодно за вашиот часовник. Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Основните својства

Додатоци на производот