Паркер Ц200Б Провери Вентил, Месинг, 1/8-27, 3 ГПМ, 2000 Пси

Паркер Ц200Б Провери Вентил, Месинг, 1/8-27, 3 ГПМ, 2000 Пси

Това е достапна
DEN 1283.20
Количина на стоки:

Произведено во сад Произведено Од Паркер. Паркер бренд производ. Цена за : секоја ставка : проверете го максималниот Вентил. Притисок( пси) : 2000 опсег на проток( ГПМ) : 3 Тип : Месинг порта(во.) : 1/8-27 Должина (во.) : 0,63 земја на потекло( предмет на промена) : непознат.

Основните својства

Додатоци на производот