Алуминиум Прилагодливи Приколка Кука, Одговара 2-Инчен Приемник, 8-Инчен Пад/Пораст Алуминиум Пад Кука, Кука За Влечење За Тешки Камион Со Двојно Анти-Кражба Иглички

Алуминиум Прилагодливи Приколка Кука, Одговара 2-Инчен Приемник, 8-Инчен Пад/Пораст Алуминиум Пад Кука, Кука За Влечење За Тешки

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

●Широко Користен●нашиот стандарден приемник од 2 инчи е компатибилен со сите приемници од 2 инчи, може совршено да одговара на секој конектор на патека, шлепери, приколки, кампери, приколки за добиток, приколки за рекреативни возила, теренски автомобил, АТВ, мотоцикл, заден браник,земјоделски машини и продолжувач со двојни приемници со иста големина, Стеблото може да се прилагоди според вашите потребиПотврдете ја потребната големина пред да ја купите. €Интегриран Дизајн Со Двојна Топка Q интегрираните кука топки овозможуваат врвен капацитет за влечење. Топката од 2 инчи е оценета за капацитет од 3.500 фунти, а топката од 2-5/16 инчи за 5.000 фунти, така што можете лесно да носите потешки товари како тешки камиони или R. Внимание : Не го надминувајте капацитетот на приемниците за прицврстување или влечените возила; патувањето По Угорнина, нерамните патишта и суровиот терен ќе го намалат максималниот капацитет. ●Прилагодлив Држач За Топка ● Оваа кука за топка овозможува прецизно и брзо покачување од 10" пад и 10" за да се одржи аголот на поаѓање на возилото. Прилагодете ја функционалноста на висината и во положбата на паѓање и во пораст, е исклучително корисна за усогласување на висината на јазикот со висината на различните возила за влечење, одлична за добивање на соодветно ниво. ●Моќна Градба+Држачи За Влечење Топки Извонредно изработени од алуминиумска легура и со напредна технологија на оксид применета на финишот,Прилагодливиот накуцване на приколката е изработен од алуминиум од типот на авиони, нашиот накуцване дава долготрајна одбрана од ' рѓа, абење и корозија. €Врховна Издржливост●Прецизно дизајниран Со Алуминиум изработен под 450 € и 4.000 фунти притисок применет, така што производот може да издржи години на употреба без проблем. ●Широко Користен●нашиот стандарден приемник од 2 инчи е компатибилен со сите приемници од 2 инчи, може совршено да одговара на секој конектор на патека, шлепери, приколки, кампери, приколки за добиток, приколки за рекреативни возила, теренски автомобил, АТВ, мотоцикл, заден браник,земјоделски машини и продолжувач со двојни приемници со иста големина, Стеблото може да се прилагоди според вашите потреби.Потврдете ја потребната големина пред да ја купите. €Интегриран Дизајн Со Двојна Топка Q интегрираните кука топки овозможуваат врвен капацитет за влечење. Топката од 2 инчи е оценета за капацитет од 3.500 фунти, а топката од 2-5/16 инчи за 5.000 фунти, така што можете лесно да носите потешки товари како тешки камиони или R. Внимание : Не го надминувајте капацитетот на приемниците за прицврстување или влечените возила; патувањето По Угорнина, нерамните патишта и суровиот терен ќе го намалат максималниот капацитет. ●Прилагодлив Држач За Топка ● Оваа кука за топка овозможува прецизно и брзо покачување од 10" пад и 10" за да се одржи аголот на поаѓање на возилото.

Основните својства

  :

Додатоци на производот