Чистач на тврдо дрво, 1 шише за полнење на гал

Чистач на тврдо дрво, 1 шише за полнење на гал

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Професионална сила, нетоксична чистачка за вода, формулирана за сите видови на подови од дрвени предмети, обложени со јасна неквапиена завршница Чистач за животна средина, кој не остава остаток на досаден остаток.

Основните својства

Додатоци на производот