Двоен Кабел Т Конектор-ТАКА-239 ДО ТАКА-239

Двоен Кабел Т Конектор-ТАКА-239 ДО ТАКА-239

Това е достапна
DEN 96.00
Количина на стоки:

Пакетот вклучува : 1 х адаптер апликација За Антени , Безжични Lan Уреди, коаксијален кабел, Wi-Fi Радија Надворешна Антена и така натаму. Импеданса : 50 ом. Месинг материјал (Не Легура) и позлатен обезбедуваат поголем пренос и поврзување на сигналот. Пакетот вклучува : 1 х адаптер. апликација За Антени , Безжични Lan Уреди, коаксијален кабел, Wi-Fi Радија Надворешна Антена и така натаму. Импеданса : 50 ом. Месинг материјал (Не Легура) и позлатен обезбедуваат поголем пренос и поврзување на сигналот. Двоен Кабел Т Конектор-ТАКА-239 ДО ТАКА-239.

Основните својства

Додатоци на производот