Зеленчук Израз Срам Чили Тело Срце Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Зеленчук Израз Срам Чили Тело Срце Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Това е достапна
DEN 415.84
Количина на стоки:

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници. Карактеристика : -дизајн во Форма на Срце.;- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.;- Едноставен процес на инсталација.;- Лесно се отстранува без оштетување на површините.;- Продадени 8 Парчиња во собата .;- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација. ;- Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции. Материјал : квалитетен винил материјал. Количина на пакетот : 8 х налепници. Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците. Класификација : Налепници. Карактеристика : -дизајн во Форма на Срце.;- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.;- Едноставен процес на инсталација.;- Лесно се отстранува без оштетување на површините.;- Продадени 8 Парчиња во собата .;- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација. ;- Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции.

Основните својства

Додатоци на производот