Хомојојо Дрвена Заграда Десктоп Штанд Скапоцен Камен Глобус Приказ Стојат 4 парчиња Глобус Дисплеј Штанд Метална Сфера Држач За Стоун Држач За Дисплеј Основен Дек?

Хомојојо Дрвена Заграда Десктоп Штанд Скапоцен Камен Глобус Приказ Стојат 4 парчиња Глобус Дисплеј Штанд Метална Сфера Држач За Стоун Држач За

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Снег Глобус База Штанд : Дрвени Штанд стилски и природна атмосфера во вашиот дом Погоден за секој дизајн на куќа, позабавен за вашиот живот. Држач За дисплеј : Ставете го на местото што ви се допаѓа, како што се работна соба, кревет, дневна соба итн. Со некои други предмети, може да се постигне посебен ефект. Декорација На Основата На работната површина : кружниот држач за дрвен дисплеј е мал по големина, лесен за транспорт и лесен за носење. Држач За Накит : многу нежен и го подобрува вкусот на домот. многу добро украсени. Послужавник За пиедестал : Одличен избор на природно дрво, не е лесен за деформација, не е лесен за бледнее, безбеден и сигурен. кристално топки решетката. Пакет Листа 4 х Дрво основи Карактеристики-Боја : Како што е прикажано држач глобус база. - Големина : 3, 60Х3, 60Х2, 00 см/1, 41Х1, 41Х0, 79 Инчен Држач За Топчеста Основа. - Материјал : држач За дисплеј Од дрвен камен. - Ставете го на местото што ви се допаѓа, како што се работна соба, кревет, дневна соба, со некои други предмети, може да постигне Дрвен Држач За Кристална Топка со специјален ефект. - Може да постави некои од вашите омилени колекционерски предмети и уметнички дела за да ги направи поубави Послужавник Со Кристална Топка. - Многу е погоден за прикажување специјални предмети, како што се кристални топчиња, украсни чинии, чудни камења и други занаети и Колекционерски Предмети Основен Декор.

Основните својства

Додатоци на производот