C2D РАДОСТ Раширена Јамка Ремен Компатибилен Со Garmin Ferrunner 255/255S Venu 2/2S Vivoactive 4/4S Часовник Бенд Прилагодлив Еластичен Најлон Нараквица

C2D РАДОСТ Раширена Јамка Ремен Компатибилен Со Garmin Ferrunner 255/255S Venu 2/2S Vivoactive 4/4S Часовник Бенд Прилагодлив Еластичен Најлон

Това е достапна
DEN 207.84
Количина на стоки:

Затворање на бравата €Идеја за дизајн q2d РАДОСТ Раширена јамка најлон ремен надградби најлон бендови во преземање, лесен-структура. ●Нови Перформанси€Уникатен дизајн на растеглива јамка со карактеристичен еластичен ремен излегува елегантен изглед и го држи часовникот цврсто до вашиот зглоб за подобро искуство во тренингот. Quality materials q Изработен од врвен најлон, дише и се пере. Мекото и удобно чувство носи добро време во текот на целиот ден. €Значење < антиалергија, тешки, лесни дизајн карактеристики секогаш - на 24/7 носење, подобрување на прецизноста на подобрена тајмер обновување и тренингот препораки врз основа на вашиот сон и велнес податоци. ●Гаранција за 3 Месеци гаранција, ние обезбедуваме безусловно враќање или препраќање со какви било проблеми со квалитетот. Затворање на бравата. €Идеја за дизајн q2d РАДОСТ Раширена јамка најлон ремен надградби најлон бендови во преземање, лесен-структура. ●Нови Перформанси€Уникатен дизајн на растеглива јамка со карактеристичен еластичен ремен излегува елегантен изглед и го држи часовникот цврсто до вашиот зглоб за подобро искуство во тренингот. Quality materials q Изработен од врвен најлон, дише и се пере. Мекото и удобно чувство носи добро време во текот на целиот ден.

Основните својства

Додатоци на производот